W boksie nie ma ograniczeń ze względu na wiek oraz płeć. Nie jest to także dyscyplina tylko dla dorosłych. Sport ten dedykowany jest przede wszystkim każdemu, komu zależy na szybkiej utracie zbędnych kilogramów, rozładowaniu emocji i stresu, a także osobom, które nie znoszą monotonii podczas ćwiczeń. Trenowanie boksu doskonale wpływa na poprawę kondycji, co ostatecznie przekłada się również na lepsze samopoczucie.

Zajęcia bokserskie mają znakomity wpływ nie tylko na zdrowe fizyczne, ale również psychiczne. Jeżeli na co dzień towarzyszy Ci stres lub często borykasz się z trudnymi emocjami – boks pomoże Ci zrzucić ten ciężar i odnaleźć pokłady pozytywnej energii.

Treningi bokserskie nie prowadzą jedynie do rozbudowania dużych bicepsów. W trakcie zajęć angażowany jest cały tułów, nogi, a także mięśnie naramienne. Dzięki temu równomiernie rozwijają się wszystkie partie ciała, co przekłada się na poprawę postawy oraz równowagi psychofizjologicznej. Podczas treningów wzmacniają się także mięśnie brzucha, pośladków, nóg oraz ramion. Ten rodzaj sztuki walki w sposób znaczący zwiększa wydolność organizmu, a ponadto uczy właściwego oddychania w trakcie wysiłku fizycznego.

Dlaczego zajęcia w Centrum Boksu są właśnie dla Ciebie?

Oferujemy treningi, na których poznasz techniki ciosów, uników, a także triki psychologiczne, które przydadzą się podczas walki! W naszym klubie gwarantujemy sportowe wrażenia na najwyższym poziomie. Sprawdź nasz grafik lub przejdź do zakładki kontakt, aby dowiedzieć się więcej!

zapisy na treningi

Żeby zapisać się na treningi wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem wybranych zajęć  w celu zapoznania się z regulaminem i wybraniem dla siebie odpowiedniego karnetu.

 

Zobacz również często zadawane pytania.