Kickboxing to sport walki, w którym dozwolone są ciosy bokserskie oraz kopnięcia. Kickboxing to bardzo dynamiczny sport na tle innych sztuk walki. Wymaga dużej sprawności fizycznej, a tym samym pozwala spalić kalorie oraz wysmukla mięśnie. Największą zaletą kickboxingu jest fakt, iż treningi rozwijają ciało w sposób holistyczny.

Dla kogo zajęcia kickboxingu są odpowiednie?

Kickboxing to połączenie techniki, szybkości, zwinności, a także precyzji i siły mięśni. Tego wszystkiego nauczysz się podczas zajęć w naszym klubie. Nie stosujemy żadnych ograniczeń. Oferujemy zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Kickboxing jest zatem dedykowany każdemu, komu zależy na rozwinięciu umiejętności fizycznych. Jeżeli chcesz się pozbyć zbędnych kilogramów, a tym samym po mistrzowsku ukształtować swoją sylwetkę, zajęcia w naszym klubie są właśnie dla Ciebie.

Kickboxing, a korzyści zdrowotne

Kickboxing, jak każdy inny trening pozytywnie wpływa na zdrowie zawodników. Za sprawą treningów poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz mięśnie, co wpłynie również na kształt Twojej sylwetki. Każdy trening wiąże się ze spalaniem tkanki tłuszczowej oraz poprawą gibkości. Treningi rekreacyjne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zyskać sprawność fizyczną i pewność siebie.

Dzięki treningu kickboxingu możesz swobodnie rozładować stres oraz nagromadzone negatywne emocje. Za drzwiami naszego klubu możesz zostawić troski i całą złość, co ostatecznie wpłynie na Twoje lepsze samopoczucie.

Zapisy na treningi

Żeby zapisać się na treningi wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem wybranych zajęć  w celu zapoznania się z regulaminem i wybraniem dla siebie odpowiedniego karnetu.

 

Zobacz również często zadawane pytania.