PIERWSZY TRENING

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jak zapisać się na treningi w Centrum Boksu i Kickboxingu ?

Wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem wybranych zajęć  w celu zapoznania się z regulaminem i wybraniem dla siebie odpowiedniego karnetu.

Kiedy można się zapisać i rozpocząć treningi ?

W każdej chwili, nie ma ograniczeń czasowych. W dowolnym momencie można przyjść i rozpocząć zajęcia.

Co trzeba zabrać na pierwszy trening ?

Strój sportowy i buty sportowe na przebranie.

Czy trzeba mieć rękawice i inny sprzęt na trening boksu lub kickboxingu ?

Na pierwsze zajęcia nie ma potrzeby. O szczegółach poinformuje trener podczas zajęć. Jeżeli posiadasz swój własny sprzęt to proszę weź ze sobą.

Czy mogę chodzić na zajęcia boksu i kickboxingu ?

Tak, obydwie dyscypliny sportowe bazują na wielu podobnych technikach i ćwiczeniach, dlatego bokserzy mogą chodzić na treningi kickboxingu i odwrotnie.

Jak trafić na grupę zawodniczą ?

Należy przyjść na trening dla grupy początkującej, aby trener mógł ocenić umiejętności zawodnika czy są wystarczające na uczestniczenie w grupie zawodniczej.

Gdy decydując się na grupę JUNIOR lub POCZĄTKUJĄCĄ czy muszę chodzić na wszystkie 5 treningów w tygodniu ?

Nie , nie ma takiego obowiązku. Ilość treningów należy dostosować do swoich możliwości, czasu i celów jakie sobie postawimy. Należy pamiętać, że im więcej treningów, tym lepsze efekty.

Czy zakup karnetu do GRUPY OPEN upoważnia do korzystania ze wszystkich oferowanych treningów w Centrum Boksu i Kickboxingu?

Posiadacze karty OPEN mają możliwości korzystania ze wszystkich oferowanych treningów  z wyjątkiem treningów personalnych i treningu rodzinnego.  Można korzystać z kilku treningów w ciągu dnia np. rano POWER PILATES, wieczorem BOKS i/lub CROSS TRENING.

Jak wykupię karnet na grupę open to czy mogę chodzić na poranne zajęcia FIT BOKS , a wieczorem na BOKS lub STRETCHING?

Tak, jeżeli wykupimy karnet OPEN to możemy chodzić na wszystkie zajęcia w ramach grupy OPEN, która obejmuje FIT BOKS, POWER PILATES, BOKS, KICKBOXING I STRETCHING.